Kurumsal Bakım Anlaşması.

Kurumsal Bakım Anlaşması düzenli periyotlarda bilgisayar sistemleri, işletim sistemleri, donanım, ana bilgisayar, server, kablolu-kablosuz ağ yapısı, çevre birimlerinin bakımı, güncellemesi, kontrolü ve yedeklenmesi işlemlerini kapsamaktadır. Periyodik bakımlar dışında oluşabilecek donanımsal ya da yazılımsal sorunlar için en kısa zamanda bilgisayarlara müdahale edilmesini ve sorunların giderilerek gereken önlemlerin alınması gibi hizmetleri kapsar.

Kurumsal Bakım Anlaşması düzenli periyotlarda bilgisayar sistemleri, işletim sistemleri, donanım, ana bilgisayar, server, kablolu-kablosuz ağ yapısı, çevre birimlerinin bakımı, güncellemesi, kontrolü ve yedeklenmesi işlemlerini kapsamaktadır.

Bilgisayarların performansına yardımcı olmanın yanı sıra güvenlik önlemi olarak da bakım prosedürlerinin düzenli olarak gerçekleştirilmesi önem taşımaktadır. Farklı fırsatlar sunan bakım anlaşması ile bilgisayarınızı güvenli halde kullanabilirsiniz.

Kurumsal Bakım Anlaşması yapan müşterilerimiz öncelikli müşterilerimiz olmaktadır. Ay içerisinde oluşabilecek ekstra servis ihtiyaçlarında ek hiçbir ücret ödemezler. Telefon, Uzak Masaüstü Bağlantısı ve Yerinde Servis hizmetlerimizden, sorunu en hızlı çözebilecek olan yöntem tercih edilir ve müşteri sorunları en kısa sürede  giderilir. Müşterilerimize katkıları:

  • Donanımları bozulduğu için iş kaybına uğramazlar.
  • Verilerinin yedekleri her zaman alınır.
  • Teknolojik gelişmelerden anında haberdar olurlar.
  • Ek hiçbir ücret ödemezler.
  • Diğer donanım ürünlerini aldıklarında çok özel ödeme koşulları ve iskontolar kazanılar.
Uzman Teknik servis

Bilgisayarınız

Güvenilir Ellerde.

Bizimle Tanışın